Open Nav

Ubytování u zoo

Úvod Návštěva ZOO Ubytování u zoo

Pokud hledáte ubytování v okolí zlínské zoo, máme pro Vás zajímavou nabídku. Díky naší spolupráci s vybranými zlínskými hotely mohou návštěvníci zlínské zoo získat různé slevy a bonusy na ubytování. Jedinou podmínkou je předložení platné dospělé nebo rodinné vstupenky v recepci hotelu (sleva bude poskytnuta max. do 1 měsíce od data zakoupení vstupenky do Zoo Zlín).
 
Hotel Baltaci Atrium Zlín
a) po předložení vstupenky do zoo (vstupenka pro dospělou osobu, rodinná vstupenka) získáte 10% slevu na ubytování v Hotel Baltaci Atrium*****. Podle typu předložené vstupenky bude poskytnuta sleva určitému počtu osob (buď jedné dospělé osobě nebo rodině).
b) po předložení platné karty Zoo Zlín Family získáte 15% slevu na ubytování v hotelu Baltaci Atrium*****. Podle typu karty bude poskytnuta sleva určitému počtu osob (buď jedné dospělé osobě, dvěma osobám nebo rodině).
 
Hotel Baltaci U Náhonu Zlín
a) po předložení vstupenky do zoo (vstupenka pro dospělou osobu, rodinná vstupenka) získáte 10% slevu na ubytování v Hotel Baltaci U Náhonu***. Podle typu předložené vstupenky bude poskytnuta sleva určitému počtu osob (buď jedné dospělé osobě nebo rodině).
b) po předložení platné karty Zoo Zlín Family bude poskytnuta 15% sleva na ubytování v hotelu Baltaci U Náhonu***. Podle typu karty bude poskytnuta sleva určitému počtu osob (buď jedné dospělé osobě, dvěma osobám nebo rodině).

Wellness hotel Amenity Zlín
Po předložení dospělé nebo rodinné vstupenky získáte v rámci ubytování snídani pro ubytované osoby.

Africa House, Zlín-Štípa
Po předložení dospělé nebo rodinné vstupenky získáte speciální dárek - láhev jihoafrického vína nebo africký šperk.

zůstAňtE s nÁmi v kOntAktu

JaK do zoO?

Výběrová řízení Poskytnuté dotace Povinné informace

Zřizovatel zoo je statutární město Zlín